HırdavatHaberleri

UWELL CALİBURN A3 POD YENİ ÇIKANLARDA

Uwell Caliburn A3 için yeni ve taze bir tasarım umuyorsanız hayal kırıklığına uğrayacaksınız. A3, yan yana koymadığınız sürece muhtemelen fark etmeyeceğiniz birkaç küçük değişiklik dışında A2 ile neredeyse aynı görünüyor. Yine de A2 gibi Caliburn A3 de güzel bir cihaz ve altı renk seçeneği mevcut: kırmızı, gümüş, gri, yeşil, mavi ve siyah.

A3 109,8 mm boyunda, 21,3 mm genişliğinde ve 11,7 mm kalınlığındadır. A2 ile aynı boyutta ve aynı derecede taşınabilir. Alüminyum alaşımdan yapılmıştır, bu nedenle 31g ağırlığında hafiftir ve cebimdeyken neredeyse hiç fark edilmez. 

Gövde, temiz kalan ve parmak izi tutmayan saten metalik bir boya ile kaplanmış. Bu inceleme için kırmızı rengi kullanıyorum ve rengi çok beğendim. Çok fazla göze çarpmıyor ama yine de hoş ve çekici. Eğer daha ince bir renk arıyorsanız gri, gümüş veya siyahı tercih edebilirsiniz. Ancak biraz renk patlaması için yeşil, kırmızı veya mavi almanız gereken renklerdir.

Caliburn A2'den ana tasarım değişikliği pod bağlantısında bulunur. Caliburn A2'nin düz tabanlı bir pod'u vardı, ancak Caliburn a3 kartuş, cihazın üstündeki yuvarlak kesime bağlanan yuvarlak bir tabana sahiptir. Bu, neye bakacağınızı bilmediğiniz sürece fark etmeyeceğiniz bir değişiklik.

Bir başka değişiklik de Uwell A3'ün tabanında. İnce yuvalı bir LED gösterge yerine, pil ömrünüzü göstermek için parlayan yarı dairesel bir plastik kısım var. Dalga benzeri bir desene sahip ve birden fazla çıkıntıdan oluşuyor. 

A3'ün geri kalanına gelince, A2 ile aynıdır. Podunuzu çıkarmadan kontrol etmenizi sağlayan güzel, büyük bir ejuice görüntüleme penceresi vardır. Pod hafif buzludur ancak bunun dışında şeffaftır, bu nedenle podun içini görmek kolaydır. 

Ateşleme düğmesi de aynı kalıyor. Daireseldir ve başparmakla ateşleme için en uygun konumda bulunur. Düğmeyle ateşleme hoşunuza gitmiyorsa, A3 aynı zamanda çekerek etkinleştirilir, böylece en çok nasıl isterseniz öyle kullanabilirsiniz. Hangi şekilde vape yaparsanız yapın, A3 maksimum 13W çıkış verecektir.

Hirdavatsitesi: Alışveriş, Trend, Tasarım

hirdavatsitesi.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları K Haber firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.